^Back To Top
 • 1 BOOMBA ROZHOVORY A ZAJÍMAVOSTI
  Boomba v novém stylu vám přináší nejen tradiční informace ze školy a Škroupovska, oblíbené rozhovory či soutěže ale i řadu dalších nejrůznějších článků. Co se povedlo chválíme, ale nebojíme se ani kritizovat to, co se nám nelíbí... Právě takové články pro vás pravidelně sepisují naše redaktorky Káťa a Vendy. Nenechte si jejich články ujít v dalším čísle Osické Boomby !
 • 2 BOOMBA PŘEHLED AKCÍ V OKOLÍ !
  Nevíte, co dělat o víkendu? Nenapadá vás kam vyrazit na první či poslední rande? Nechcete celý víkend prosedět u compu či mobilu? Tak právě pro vás tu je naše rubrika ŠKROUPOVSKO !! Najdete v ní přehled akcí, které se budou v nejbližší době konat v Osicích a okolí !
 • 3 BOOMBA ZAJÍMAVOSTI
  Naše redaktorky pro vás do každého čísla vyhledávají jen ty top boomba vtipy, které všem zpříjemní školní den. Chybět nesmí ani oblíbené komiksy z dění v naší škole. Doporučujeme k přečtení i oblíbené minirozhovory - boomba bleskovky.
 • 4 BOOMBA NEWS
  Chcete znát jako první nejnovější novinky a informace ze školy, Osic a okolí? Chcete vědět o tom, co nás čeká a co nás nemine? Chcete mít přehled o tom, co je právě in a co už out. Prostě musíte sledovat náš boomba styl a samozřejmě i boomba lidi, novinky a info, které pro Vás vybírají naše redaktorky Amy a Káťa...
 • 5 BOOMBA ZJISTÍ VŠECHNO
  Naše boomba redaktorky Cháďa a Carol pro vás zjistí úplně všechno a to co zjistí najdete v jejich článcích a to nejen o škole a našem okolí, ale i o sportu, celebritách a polobritách.
baner

BTV květen

       KVĚTNOVÁ BOOMBA TV -klikněte na play a vyčkejte načtení celého videa + zesilte si zvuk- (je možné, že vám video nepůjde, nemáte-li nainstalován flashplayer - měl by být součástí každého Windows) DALŠÍ VIDEA NAJDETE VLEVO V MENU - Boomba TV   
 

Šerpování

     BOOMBA TV ŠERPOVÁNÍ DEVÍTKY 2012  
     

Představení

     BOOMBA TV Představení Dramatického kroužku: "Jeníček, Mařenka a Perníková chaloupka"  
 

BTV prosinec

  PROSINEC 2010 -klikněte na play a vyčkejte načtení celého videa + zesilte si zvuk- (je možné, že vám video nepůjde, nemáte-li nainstalován flashplayer - měl by být součástí každého Windows) DALŠÍ VIDEA NAJDETE VLEVO V MENU - Boomba TV      

Besídka

   

Boomba TV říjen 2010

  VIDEOZPRÁVY BOOMBA TV 8.10. 2010     

Vystoupení Dramatického kroužku

 
DRAMATICKÝ KROUŽEK
"Kdo se bojí nesmí do lesa"
úterý 1.6.
-klikněte na play a vyčkejte načtení celého videa + zesilte si zvuk-
(je možné, že vám video nepůjde, nemáte-li nainstalován flashplayer - měl by být součástí každého Windows)
 
 
{wmv width="310" height="300"}DrK1{/wmv}

Šerpování deváťáků

 VIDEOZÁZNAM ZE SLAVNOSTNÍHO ŠERPOVÁNÍ DEVÁŤÁKŮ středa 2.6.. .
.

Boomba TV

ZKUŠEBNÍ PROVOZ BOOMBA TV Klikněte na play a vyčkejte, než se video načte.. (může to trvat i déle - podle rychlosti vašeho internetu)..  
 

BOOMBA TV KVĚTEN

  VIDEOZPRÁVY - KVĚTEN Klikněte na play a vyčkejte, než se video načte.. (může to trvat i déle - podle rychlosti vašeho internetu)..